26 MAJA 🧡

Technologia Google TłumaczTłumacz

Płatności

Metody Płatności

Kwiaciarnia internetowa Bukietowa.pl zapewnia dostęp do szybkich i bezpiecznych płatności. Niektóre formy płatności nie są dostępne dla wszystkich zamówień.

Przelew tradycyjny

Wpłatę za zamówienie można wykonać bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Kwiaciarnia Bukietowa Monika Kania
mBank
Nr: 38 1140 2004 0000 3102 7983 7937
W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.

Przelewu należy dokonać z 36 godzinnym wyprzedzeniem względem doręczenia.
Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu środków pieniężnych na koncie.
Nie przekazujemy zamówień do realizacji na podstawie potwierdzenia wykonania przelewu.

Paynow

Po wybraniu tej formy płatności, zostaniesz przeniesiony na stronę internetową operatora (Paynow), a następnie na stronę Twojego banku, do okienka logowania. Odbiorcą płatności jest Paynow.pl– mBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000025237, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP: 526-021-50-88. Paynow wykonuje jedynie autoryzację płatności. Pełna kwota za zamówienie przekazywana jest do Bukietowa.pl

Paynow – Przelewy internetowe

Paynow – Płatność blikiem

Karta płatnicza

Rozliczenia transakcji kartą kredytową za pośrednictwem PayU

Odbiorcą płatności jest PayU S.A. ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. 

Obsługujemy karty kredytowe i debetowe: Visa, Maestro, MasterCard, American Express,  

Numer karty kredytowej udostępniany jest jedynie do operatora płatności, a Bukietowa.pl otrzymuje tylko status weryfikacji karty. Takie rozwiązanie spełnia wymagania systemów płatniczych Visa i Europay dotyczące e-commerce. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL, z możliwością wykorzystania pełnego 128-bitowego szyfrowania.