Kwiaciarnia Bukietowa
Codziennie świeże kwiaty
Szukaj
Technologia Google TłumaczTłumacz

Butonierki ślubne

Ślub to dzień, w którym wszystko musi być doskonałe – począwszy od sukni Panny Młodej, poprzez dekoracje i aranżację kwiatową, aż po drobniejsze szczegóły takie jak butonierka ślubna dumnie spoczywająca przy piersi Pana Młodego. Chociaż niewielkie, wierzymy, że butonierki ślubne mają wielką moc – dodają elegancji, klasycznego stylu i osobowości. Jest to bowiem nie tylko wytworny dodatek do garnituru Młodego, ale przede wszystkim subtelne uzupełnienie bukietu Panny Młodej

Dopracowane w każdym szczególe – piękne, świeże i subtelne butonierki ślubne

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór butonierek ślubnych, szczegółowo zaprojektowanych przez naszych florystów weselnych. Naszym celem jest bowiem przedstawienie oferty idealnie zharmonizowanej ze stylem, kwiatami i barwą przewodni Twojego ślubu.

 

Każda butonierka ślubna, którą oferujemy, jest więc małym dziełem sztuki naszych doświadczonych florystów. Nasza wizja butonierki to bowiem nie tylko dodatek weselny wynikający z tradycji, ale przede wszystkim element, który komponuje się z całością wyglądu Pana Młodego i harmonizuje z bukietem Panny Młodej. Poznaj pełną ofertę naszej kwiaciarni związaną z uroczystością ślubną i skontaktuj się z naszymi florystami. Pozwól nam towarzyszyć i wspierać Cię w tak wyjątkowym dniu!

Magia butonierki – niezbędny dodatek do ślubnego garnituru

Wierzymy, że bukiet ślubny i butonierka tworzą nierozłączny duet. Dlatego też przykładamy szczególną wagę, aby te dwa najważniejsze podczas całej uroczystości kwiatowe elementy były one idealnie do siebie dopasowane. Wybierając kwiaty i dodatki, które tworzą spójną i harmonijną całość, podkreślamy jednocześnie wyjątkowość i indywidualność każdej pary.

 

To właśnie z myślą o Was, drodzy Młodzi, oferujemy zarówno klasyczne rozwiązania, jak i te o nowoczesnym i niekonwencjonalnym designie. Cenimy indywidualność naszych Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na ich sugestie i chętnie przygotujemy butonierkę według indywidualnych preferencji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby nasze butonierki były nie tylko piękne, ale przede wszystkim na długo utrzymujące niesamowite chwile i wspomnienia.

Formularz

 

Nasz formularz wstępnej wyceny kosztów florystyki ślubnej pozwoli Ci łatwo i szybko zorientować się w kosztach dekoracji na Twój wymarzony ślub. Wypełnij go, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów i dopasowania oferty do Twoich potrzeb.