Kwiaciarnia Bukietowa
Codziennie świeże kwiaty
Technologia Google TłumaczTłumacz

Dekoracja samochodu na ślub

Dzień ślubu to niezwykle wyjątkowy dzień dla pary młodej. Zarówno Pani Młoda, jak i Pan Młody wchodzą wspólnie na zupełnie nową drogą życia. Nic zatem dziwnego, że zależy im na tym, by była to niezapomniana uroczystość i chwila, którą podzielą się z najbliższą rodziną i przyjaciółmi.

 

Przygotowania do ślubu są jednak wymagające, a dekoracje ślubne na samochód to jeden z tych elementów, o których warto pamiętać. Sprawdź więc propozycje, które wyselekcjonowaliśmy z myślą o Was w Bukietowa.pl.

Przykładowe Inspiracje

 

Obejrzyj przykładowe aranżacje kwiatowe, które wykonaliśmy dla naszych zadowolonych klientów.

Przeglądaj zdjęcia i znajdź idealne rozwiązanie dla swojego wymarzonego dnia.

Dekoracje ślubne na samochód – sprawdź, o co warto zadbać

Dekoracja samochodu na ślub powinna jednoznacznie wskazywać, w którym aucie znajduje się para młoda – zarówno w drodze do kościoła, jak i do domu weselnego, gdzie wśród najbliższych będą się bawić przez całą noc. Pamiętaj, że to właśnie oni są w tym dniu najważniejsi.

 

Do podstawowych elementów dekoracji należą m.in. takie komponenty jak: wstążki, kwiaty i balony. Jako, że ślub to uroczystość o oficjalnym i podniosłym tonie, warto zadbać o eleganckie kompozycje. Powinny być one jednak zaprojektowane w taki sposób, by dekoracje samochodu dla pary młodej wkomponowały się w resztę motywu przewodniego całego wydarzenia – biorąc oczywiście pod uwagę strój Panny i Pana młodych, wystrój kościoła i sali weselnej, czy model oraz markę pojazdu. Jeśli więc nie masz pomysłu na to, jak stworzyć ciekawe i eleganckie ubranie samochodu na wesele, skorzystaj ze wsparcia specjalistów.


Możemy zapewnić Ci kompleksową obsługę całego ślubu i wesela. Poznaj naszą ofertę w kategorii: florystyka ślubna. Znajdziesz również odpowiedzi na najczęstsze pytania i wiele fantastycznych inspiracji z naszego portfolio.


Masz pytania lub potrzebujesz wsparcia w finalizacji projektu na ubranie auta do ślubu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy odpowiedzi. Dekoracje samochodu ślubnego nie mają przed nami tajemnic. Nie muszą mieć więc ich również przed Tobą. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a my opracujemy plan działania dla Twoich potrzeb i skontaktujemy się z Tobą z gotowym rozwiązaniem.

Formularz

 

Nasz formularz wstępnej wyceny kosztów florystyki ślubnej pozwoli Ci łatwo i szybko zorientować się w kosztach dekoracji na Twój wymarzony ślub. Wypełnij go, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów i dopasowania oferty do Twoich potrzeb.